517-174-776

Tylko po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej ⠀⠀

⠀⠀

Godziny otwarcia: PON-PT: 9:00-20:00 Sobota 9:00-13:00

Popularne marki i zabiegi

IMAGE Skincarenajbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków


Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu). Misją marki jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.


Laser lightsheerlaser diodowy służący do trwałej depilacji


LightSheer™ Diode Laser System to odpowiedź amerykańskiej firmy Lumenis na rosnące zapotrzebowanie na trwałe usuwanie owłosienia. Wyniki licznych badań, przeprowadzonych przez Lumenis, pozwoliły stworzyć najskuteczniejszy na świecie system depilacji laserowej. System ten został doceniony przez wiele instytucji zarówno europejskich jak i światowych. Posiada honorowane certyfikaty: - certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków - certyfikat ISO 9001 W trakcie Kongresu Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco LightSheer ET Diode Laser System uznano za najlepsze urządzenie do depilacji laserowej.

Skin Needling - NOWOŚĆ!


Skin Needling wykorzystuje naturalne mechanizmy, jakie zachodzą w skórze w trakcie samoleczenia. Zabieg polega na precyzyjnym pokierowaniu sterylnej, jednorazowej igły w odpowiednią warstwę naskórka, w miejscu dotkniętym problemem ( zmarszczka, blizna, przebarwienie pigmentacyjne). Wtargnięcie igły wykrywane jest przez receptory nerwowe skóry, a następnie informacja przekazana jest do mózgu. Rozpoczyna się proces uwalniania czynników wzrostowych, zwiększenia produkcji kolagenu potrzebnego do odnowy uszkodzonego miejsca. Bogactwo kolagenu, które dociera do nakłutych tkanek , odnawia uszkodzone komórki, wypełnia zagłębienia blizn i zmarszczek od dołu, unosząc je, dzięki czemu wygładzają się. Następuje poprawa jakości, grubości, kondycji skóry, która jest zauważalna przez wiele miesięcy. Chociaż widać natychmiastową poprawę, wewnętrzne procesy regeneracyjne, wygładzenie skóry trwają przez następne 6 miesięcy.


Makijaże permanentne i zabiegi upiększające

Makijaż permanentny oczu (kreski)

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku. Kolorowanie górnej i dolnej krawędzi powieki podkreśla wyrazistość oczu.
Makijaż permanentny brwi

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.
Makijaż permanentny ust

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro. Korzystając z oferty makijażu permanentnego w Salonie Top Beauty możesz podkreślić kontur swoich ust wyrównując niedoskonałości w ich naturalnym kształcie. Kolor pigmentu dobierzemy do naturalnej barwy Twoich warg i Twojego typu urody.Zalecenia okołozabiegowe przed i po w makijażu permanentnym:

 • na 24 godziny przed i po wykonaniu makijażu nie należy spożywać alkoholu, preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna) oraz napojów zawierających kofeinę (kawa, coca cola)
 • do 4 dni po zabiegu może występować obrzęk i podrażnienie, a makijaż może wydawać się zbyt intensywny
 • ok. 30 – 40 dni po zabiegu barwnik utrwala się w naskórku i dopiero wtedy pigment uzyskuje właściwy kolor (w tym czasie zalecana jest wizyta kontrolna i korekta makijażu)
 • 2-5 dni po zabiegu pigmentowana skóra nie może mieć kontaktu z wodą i mydłem, powinna być sucha. W tym czasie skórę należy oczyszczać przegotowaną wodą i pielęgnować tylko zaleconymi preparatami o działaniu regenerującym i kojącym
 • po utworzeniu się strupka po zabiegu, nie należy go drapać i usuwać
 • po zabiegu nie należy korzystać z solarium, sauny i basenu przez okres 10 dni
 • przez minimum miesiąc po zabiegu należy stosować kremy o bardzo wysokiej protekcji przeciwsłonecznej
 • do zakończenia procesu gojenia nie należy wykonywać makijażu w pigmentowanej strefie
 • po wykonaniu makijażu ust w pierwszym dniu należy pić przez słomkę i po każdym posiłku myć zęby
 • przy tendencji do występowania opryszczki, po makijażu permanentnym ust zaleca się przyjmować po konsultacji z lekarzem preparat antywirusowy (Heviran 200mg 2-5x dziennie), począwszy od dnia zabiegu i kontynuować jego zażywanie przez 5 następnych dni
 • po makijażu permanentnym oczu nie należy zakładać soczewek kontaktowych przez 4-5 dni, oczy można przemywać solą fizjologiczną • Makijaż okolicznościowy

  Profesjonalny makijaż to odpowiednio dobrane do rodzaju skóry oraz typu kolorystycznego kosmetyki kolorowe, aplikowane w taki sposób, aby skorygować niedoskonałości i uwypuklić to co najpiękniejsze w twarzy. Dobry makijaż powoduje że twarz wygląda na wypoczętą, młodszą i bardziej wyrazistą. Skóra i oczy uzyskują świeżość i blask. Kobieta w takim makijażu czuje się atrakcyjna, pewna siebie i radosna.
  Henna brwi i rzęs + regulacja

  Dzięki hennie możemy podkreślić jasną oprawę oczu, a także nasze brwi, które bardzo wpływają na ogólny wygląd twarzy. Henna jest barwnikiem, który uzyskuje się z pędów rośliny zwanej lawsonią bezbronną. Służy nam do farbowania włosków.
  Zabiegi na twarz

  Peeling chemiczny IMAGE SKINCARE Odnowa/Regeneracja/Naprawa

  U źródeł pięknej skóry leży przede wszystkim zdrowie. Utrzymanie skóry w dobrej kondycji i zachowanie jej wszystkich funkcji opiera się na profesjonalnej i skutecznej pielęgnacji. Najważniejszym działaniem preparatów IMAGE SKINCARE jest spłycenie zmarszczek, naprawienie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskorka. Kosmetyki IMAGE SKINCARE stworzone są w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.
  Mikrodermabrazja twarz/szyja/dekolt

  Mikrodermabrazja diamentowa to bezbolesny, krótki i popularny zabieg złuszczający. Skutecznie regeneruje i odmładza skórę, jest powszechnie stosowany na całym świecie. W pełni kontrolowany rodzaj peelingu mechanicznego z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej skóry. Polega na ścieraniu górnych warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Nie wymaga rezygnacji z normalnego trybu życia i wyłączenia z pracy zawodowej. Ze względu na niezwykle silny proces regeneracji skóry, mikrodermabrazja może być stosowana zarówno jako pojedynczy zabieg, jak i jako długotrwała kuracja. Najczęściej wykonuje się 2-12 zabiegów w odstępach 7-10 dni, następnie 1 raz w miesiącu, aż do jednego zabiegu na kwartał, w celu podtrzymania uzyskanych efektów. W każdym przypadku częstotliwość i liczba zabiegów w serii dobierana jest indywidualnie. Systematycznie stosowane zabiegi nadają skórze młodzieńczy wygląd i czynią ją bardziej promienną.


  Przeciwwskazania:

 • zakażenia bakteryjne i wirusowe (np. opryszczka)
 • znamiona i nowotwory skóry,
 • skłonność do bliznowców,
 • łuszczyca (w miejscu zabiegu),
 • rok od stosowania kuracji z Isotretinoinum (Roaccutane),
 • podrażnienia skóry.


 • WAŻNE: Po zabiegu mikrodermabrazji, celem uniknięcia podrażnień i przebarwień, nie należy opalać skóry przez okres 3-4 tygodni. W codziennej pielęgnacji konieczne jest stosowanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi..


  Peeling kawitacyjny i ultradźwięki (sonoforeza)

  Peeling kawitacyjny:

  Jest to jeden z najbezpieczniejszych peelingów, bezbolesny, bezinwazyjny zabieg oczyszczania skóry. Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań emitują falę elastyczną. Fala ta w obecności wody, toniku, soli fizjologicznej, rozpylonej na powierzchni skóry, tworzy mikroskopijne pęcherzyki cieczy wypełnione rozszerzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają nagłemu poszerzeniu i gwałtownie pękają. W krótkim czasie - rzędu mikrosekund - na niewielkiej przestrzeni uwalnia się duża ilość ciepła i znacznie rośnie ciśnienie; w efekcie dochodzi do rozbijania martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek znajdujących się w głębszych warstwach. Zjawisko to nazywamy kawitacją lub "zimnym gotowaniem wody". Peeling kawitacyjny uwalnia pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych oraz pozostałości kosmetyków pozostawiając skórę czystą i gładką. Natomiast mikrowibracje o wysokiej częstotliwości sterylizują skórę niszcząc patogeny odpowiedzialne za powstawianie i rozwój trądziku. Dzięki temu bezbolesnemu zabiegowi skóra szybciej i skuteczniej przyjmuje inne produkty kosmetyczne np. głęboko nawilżające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe. Metoda ta jest zabiegiem bardzo przyjemnym, nie wymaga rozgrzania, co powoduje, że można ją bezpiecznie wykonywać u osób ze skórą płytko unaczynioną czy wrażliwą.


  Sonoforeza/ultradźwięki:

  Jest to emisja fal ultradźwiękowych, które w zetknięciu ze skórą poprzez swoje działanie mechaniczne powoduje powstanie w tkankach nadciśnienia, które zwiększa przepuszczalność błon komórkowych. Efektem jest lepsze przyswajanie składników odżywczych przez komórki oraz ich regeneracja. Ultradźwięki powodują zwiększone wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Dzięki ultradźwiękom składniki aktywne preparatu docierają do najgłębszych warstw naskórka i dłużej spełniają swoje funkcje. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzanym substancjom leczniczym, działającym uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszającym leczenie zmian trądzikowych, a także preparatom kondycjonującym skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, rozjaśnienie przebarwień oraz dokładne odżywienie. Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidację cellulitu. Fala elastyczna wywołana serią drgań ultradźwiękowych z jednej strony - rozbija spiętrzone pokłady melaniny na mniejsze cząsteczki; z drugiej - blokuje enzym tyrozynazę (odpowiedzialny za syntezę barwnika skóry). Rozproszone cząsteczki melaniny migrują wraz z pozostałymi komórkami naskórka w kierunku powierzchni skóry, skąd z łatwością mogą być usunięte. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jak mikromasaż o charakterze biostymulującym dając efekt podobny do liftingu. Zabieg ten poprawia mikrocyrkulację. Pobudza fibroblasty do biosyntezy kolagenu, elastyny. W następstwie zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra pozostaje jędrna, elastyczna, doskonale nawilżona i zrelaksowana.  Wskazania do zabiegu:

 • trądzik,
 • łojotok i rozszerzone pory,
 • regeneracja skóry,
 • likwidacja zmarszczek,
 • nawilżenie,
 • worki pod oczami i cienie pod oczami,
 • przebarwienia,
 • cellulit.


 • Zalety zabiegu:

 • delikatne złuszczanie naskórka,
 • możliwość częstego powtarzania,
 • nie ma ograniczeń wiekowych,
 • efekt widać już po pierwszym zabiegu,
 • skóra staje się bardziej delikatna, odświeżona.


 • Działanie zabiegu:

 • szybko, bezboleśnie i dokładnie czyści skórę,
 • sterylizuje obszar poddany zabiegowi,
 • usuwa martwe komórki naskórka,
 • normalizacja pracy gruczołów łojowych,
 • uwalnia pory od nadmiernego łoju, bakterii i substancji toksycznych,
 • regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne,
 • eliminuje zmarszczki pozostawiając skórę gładką, elastyczną i odświeżoną,
 • przyśpiesza mikrokrążenie, lepsze odżywienie skóry,
 • pomaga w leczeniu trądziku,
 • rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne,
 • wzmocnienie naczyń krwionośnych,
 • pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę,
 • wzmacnia metabolizm komórkowy skóry,
 • przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych,
 • wprowadzenie substancji odżywczych,
 • poprawienie nawilżenia skóry,
 • odmładza skórę przez głęboki mikromasaż,
 • poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny poprawia strukturę blizn. • Oczyszczanie twarzy podstawowe

  Zabieg polega na ręcznym usunięciu wągrów i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry. Pierwszym etapem oczyszczania manualnego jest dokładny demakijaż twarzy. Następnie kosmetyczka wykonuje peeling w celu usunięcia warstwy zrogowaciałego naskórka. Potem na kilkanaście minut nakłada na skórę preparat o działaniu rozmiękczającym i kieruje na twarz strumień pary, która rozszerza pory oraz wzmacnia działanie preparatu. Następnie kosmetyczka usuwa zalegającą w porach treść poprzez uciskanie palcami w jednorazowych rękawiczkach. Po usunięciu zaskórników, na twarz aplikowany jest krem lub maska o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie odpowiedniego kremu ochronnego dostosowanego do potrzeb cery klientki. Zabieg jest przeznaczony dla każdego typu cery (poza cerą naczynkową, ze względu na obecność pary).


  Zabieg z wyciągiem z białka śluzu ślimaka

  Zabieg marki Selvert Thermal silnie odnawiający (z wyciągiem z białka ślimaka) przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zabieg świetnie regeneruje, stymuluje rozrost komórek, chroni przed bakteriami, przywraca równowagę nawilżenia, przyspiesza gojenie. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest znormalizowana, odżywiona, uelastyczniona i ujędrniona.


  Zabiegi na ciało

  Peeling całego ciała

  Głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. W efekcie skóra jest rozświetlona, odświeżona. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest wygładzona, ujędrniona i nawilżona.  Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • menstruacja w pierwszych dniach
 • uszkodzenia skóry
 • stany zapalne skóry (alergiczne i zakaźne)
 • nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu
 • zaawansowana miażdżyca naczyń
 • krwawienia i krwotoki
 • hemofilia, skaza naczyniowa
 • żylaki
 • wysokie nadciśnienie tętnicze
 • miażdżyca
 • epilepsja
 • nadczynność tarczycy
 • zmiany trądzikowe krostkowe i ropne
 • choroby zakaźne
 • wysoka temperatura ciała (39’C)
 • skóra mocno naczyniowa • Body wrapping

  Jest to zabieg wyszczuplający składający się z dwóch zasadniczych etapów. Podczas pierwszego na skórę nakłada się kosmetyki pielęgnacyjne o działaniu modelującym, ujędrniającym lub antycellulitowym. Natomiast druga część tego zabiegu kosmetycznego polega na owinięciu całego ciała folią spożywczą. Body wrapping umożliwia spalanie tłuszczu i uzyskanie szczupłej sylwetki. Najlepiej połączyć zabiegi body wrapping z ćwiczeniami i dietą odchudzającą.  Przeciwwskazania do zabiegu:

 • dolegliwości sercowe
 • wysokie ciśnienie krwi
 • miażdżyca
 • choroby nerek
 • żylaki
 • ostre infekcje
 • przebyte niedawno operacje
 • ciąża • Oczyszczanie pleców

  Zastosowanie oczyszczania skóry pleców, pozwala jej na zaabsorbowanie większej ilości składników aktywnych zawartych w ampułkach, maskach czy kremach używanych dodatkowo do zabiegu. Odpowiednio dobrane produkty stanowią bardzo ważny element każdego zabiegu, ponieważ pomagają dostarczyć skórze cennych substancji wykazując przy tym działanie nawilżające, oczyszczające, bakteriostatyczne, łagodzące, czy też odżywcze. W praktyce dobrego kosmetologa liczy się zarówno jakość używanych preparatów do pielęgnacji skóry jak i poziom świadczonych usług, tak więc oddając się w ręce profesjonalistów nie musisz obawiać się o rezultaty wykonywanych zabiegów. Nasza praca ma służyć poprawie wyglądu skóry i utrzymania jej stanu w doskonałej kondycji, dlatego tak istotna jest dla nas wiedza, technika i doskonałe produkty.  Przeciwwskazania do zabiegu:

 • duża ilość stanów zapalnych
 • opryszczka
 • stany alergiczne
 • tendencja do powstawania blizn
 • trądzik różowaty
 • skóra naczyniowa • Fale radiowe

  Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej. W zabiegach kosmetologicznych wykorzystuje się fale radiowe (RF) wysokiej częstotliwości, najczęściej 0,5-7MHz. Głębokość wnikania promieniowania przez skórę jest tym mniejsza, im wyższa jest częstotliwość fali. W proponowanych przez nas urządzeniach wykorzystujemy częstotliwość 1MHz, co daje nam gwarancję skuteczności w wykonywanych zabiegach. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Urządzenia stosowane przy wykonywaniu tego typu procedur wyposażone są w elektrody, między którymi przepływa prąd oraz specjalne systemy chłodzące, ewentualnie żele nanoszone na skórę, które chronią ją przed oparzeniem. Badania wykazały, że kilkakrotne przejście głowicą emitującą fale radiowe o niższej energii w danym obrębie skóry, daje lepsze efekty terapeutyczne niż jednorazowe zastosowanie fali o wyższej energii.  Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • choroby nowotworowe , stany ponowotworowe (okres do 5 lat),
 • rozrusznik, zastawka serca, implanty – wszelkiego typu metalowe implanty w ciele
 • epilepsja, stwardnienie rozsianie
 • choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu zabiegowym
 • nadczynność tarczycy, nieuregulowana cukrzyca (niepoddawana leczeniu farmakologicznemu)
 • ropnie tkanek miękkich, stawów i kości, ostre zapalenie stawów i kości
 • obrzęki o nieznanej etiologii
 • guzki niewiadomego pochodzenia
 • zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła
 • nadciśnienie
 • zaburzenia krzepliwości, skłonność do krwawień
 • ostre stany zapalne zatok
 • zapalenie żył
 • oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach
 • wszczepione urządzenie do neurostymulacji
 • 48 godzin po przebytej operacji
 • przerwana ciągłość skóry
 • Botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy
 • złote nici
 • implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym np. kwasem hialuronowym tzw. „wypełniacze” • Ultradźwięki na brzuch

  Kawitacja ultradźwiękowa to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.
  Depilacja gorącym woskiem

  Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych niż depilacja woskiem, ponieważ usuwają one włos jedynie z powierzchni skóry, nie naruszając cebulki. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.  Przeciwwskazania do zabiegu:

 • świeże rany, blizny
 • brodawki
 • podrażnienia skóry
 • świeża opalenizna
 • rozszerzone naczynka włosowate
 • żylaki
 • obrzęki
 • wrastające włosy
 • stany zapalne i ropne skóry
 • stany gorączkowe
 • cukrzyca
 • choroby skóry, takie jak łuszczyca
 • wczesna i zaawansowana ciąża
 • epilepsja
 • słaba krzepliwość krwi i przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • uczulenie na wosk
 • włosy krótsze niż 4 mm • Masaże

  Masaż to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.
  Pedicure

  Dobrze wyglądające, zadbane, zdrowe stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Delikatna, jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej kobiecie. Dlatego warto otoczyć je szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem estetycznym, ale przede wszystkim leczniczym. Zabieg pedicure rozpoczyna się ciepłą kąpielą stóp z dodatkiem soli, które zmiękczają naskórek, odświeżają, nawilżają i relaksują. Następnie usuwany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki, oraz odsuwane są skórki z płytki paznokcia po wcześniejszym nałożeniu na nie preparatu zmiękczającego, za pomocą drewnianego patyczka. Po skróceniu i nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom nakładany jest odpowiedni krem na stopy. Polecamy również maski na stopy, które intensywnie odżywiają, regenerują i wygładzają skórę stóp. Aby zapewnić stopom nawilżenie, jedwabistą gładkość i miękkość na długo po zabiegu polecamy kremy z linii Footlogix do codziennej pielęgnacji w domu. Zabiegi pedicure wykonywane są pomocą frezarki, która umożliwia profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu pielęgnacji stóp. Pozwala w sposób bezpieczny usunąć zrogowaciały naskórek, odciski oraz modzele.  Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Grzybica paznokci
 • Drożdżyca paznokci
 • Brodawki zwykłe
 • Nietypowość płytki paznokciowej
 • Stany zapalne
 • Choroby skóry
 • Skaleczenia • Manicure

  W manicure klasycznym podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz o polepszenie wyglądu paznokci. Zabieg rozpoczynamy standardowo od dezynfekcji dłoni manikiurzystki oraz klientki, usuwając z nich wszelkie zanieczyszczenia. Paznokcie klientki skracamy i nadajemy im odpowiedni kształt poprzez delikatne piłowanie. Następnie dłonie zanurzamy w miseczce z woda i dodatkiem płynu zmiękczającego. Do wody możemy dodać kilka kropel olejku eterycznego lub zapalić świecę zapachową, piękna woń dodatkowo zrelaksuje i umili naszej klientce czas spędzony na moczeniu dłoni. W kolejnym etapie przystępujemy do usuwania zrogowaciałego naskórka na dłoniach klientki.  Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Grzybica, drożdżyca
 • Stany ropne, zapalne i alergiczne
 • Stany alergiczne oraz infekcyjne
 • Nietypowość płytki paznokciowej
 • Pęknięcia naskórka między palcami
 • Niezagojone rany • Przekłuwanie uszu

  Przekłuwanie uszu jest zabiegiem medycznym, dlatego też bardzo istotne jest aby upewnić się, że zostanie on wykonany z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i higieny.


  Pielęgnacja po zabiegu:

  Chociaż komplikacje po przekłuciu występują bardzo rzadko, jeżeli produkty firmy Studex zostały użyte prawidłowo, statystyki pokazują, że większość z nich jest spowodowana przez lekceważenie przez klienta zaleceń co do pielęgnacji. Wszyscy klienci, których uszy zostaną przekłute przy pomocy produktów firmy Studex powinni przestrzegać następujących zaleceń.


 • Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
 • Oczyść przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając Płynu do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE.

 • Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu. Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czysta woda, a następnie oczyszczone Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a, jak opisano powyżej. Okolica przekłucia powinna być OCZYSZCZONA Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a, a następnie pozostawać SUCHA, szczególnie po pływaniu lub ćwiczeniach fizycznych


  NIE WOLNO:

 • Nie wyjmuj kolczyków.
 • Nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
 • Nie popychaj zapinki wzdłuż drutu kolczyka w kierunku ucha - zapinka zawsze musi być ustawiona na końcu drutu kolczyka. Wyczuj ustawienie za każdym razem, gdy czyścisz ucho to musi być wyczuwane delikatnie. To zapewnia, że kolczyk pozostaje LUŹNY w czasie okresu gojenia. To jest sprawa ZASADNICZA, gdyż zaciśnięte kolczyki mogą doprowadzić do infekcji

 • PŁATEK UCHA:

 • Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6 tygodni. Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki o prostym drucie mogą być noszone w sposób ciągły. Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.

 • CHRZĄSTKA UCHA:

 • Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 12 tygodni. Po 12 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki z prostym drutem mogą być noszone w sposób ciągły. Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem, nieprzerwanie przez pierwsze 12 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału. Z powodu właściwości chrząstki ucha, szczególna dbałość powinna być zachowana w okresie gojenia. Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, NATYCHMIAST zasięgnij porady lekarza. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady lekarza.


 • WAŻNE: Zaniedbanie właściwego postępowania zgodnie z Instrukcją Pielęgnacji Uszu po Przekłuciu lub nie zasięgnięcie porady medycznej NATYCHMIAST gdy pojawi się problem, może spowodować trwałe uszkodzenie chrząstki ucha.


  Zabiegi laserem

  Medyczny laser diodowy Lightsheer

  Lasery produkowane przez amerykańską firmę LUMENIS od lat 60 zajmują czołowe miejsce wśród wszystkich laserów stosowanych w kosmetyce do usuwania zbędnego owłosienia. Od wielu lat prowadzono badania, aby stworzyć sprzęt bezpieczny, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim by rezultaty jego działania były trwałe. Tak powstał laser diodowy Lightsheer, w którym zastosowano zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy, co umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów.
  Laser E-light (IPL + RF)

  Energia świetlna wytwarzana przez urządzenie, jest pochłaniana przez chromofory skóry (melaninę, hemoglobinę) i zamieniana na energię termiczną, która podgrzewa włos, naczynie lub kolagen. Zjawisko jakie zachodzi nazywamy reakcją selektywnej fototermolizy. W skrócie: odpowiedni promień światła selektywnie podgrzewa i tym samym uszkadza poszczególne struktury skóry bez uszkadzania otaczającej tkanki. Takie kontrolowane uszkodzenia i następująca samoregeneracja skóry w następstwie powoduje usunięcie zbędnego owłosienia, rozszerzonych naczyń krwionośnych, plamek starczych, likwidację zmarszczek itd. W zależności od wyboru długości fali, można oddziaływać na poszczególne struktury i komórki skóry (np. melaninę, kolagen, hemoglobinę).  PRZEZ KILKA DNI PO ZABIEGU:

 • zakaz stosowania preparatów drażniących (mydło, tonik na bazie alkoholu, dezodorant, antypespirant itp.),
 • skórę poddaną zabiegowi smarujemy preparatem kojąco-regenerującym np. bepanten, panthenol, alantan 2-3 razy dziennie przez 2-3 dni,
 • skórę zabezpieczamy kremami z filtrem przeciwsłonecznym min. SPF 30, unikamy makijażu,
 • unikanie warunków ekstremalnych dla skóry sauna, kriokomora, basen do tygodnia.


 • PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża, okres karmienia piersią.
 • Stany przedrakowe i nowotwory złośliwe skóry.
 • Opryszczka.
 • Fotodermatozy (choroby zaostrzane światłem np. toczeń rumieniowaty układowy).
 • Łuszczyca.
 • Liszaj płaski.
 • Bielactwo.
 • Skłonność do bliznowacenia (koloidy).
 • Stosowanie leków światłouczulających (fotouczulających) np. antybiotyki, tetracyklina, sulfonamidy.
 • Leczenie retinoidami (pochodna witaminy A) doustnymi (od zakończenia kuracji nie minęło jeszcze 6 miesięcy).
 • Przyjmowanie ziół np. dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, herbatki ziołowe wyszczuplające (np. Figura) 2-3 tyg. przed zabiegiem.
 • Opalenizna około 4-8 tygodni po ekspozycji na UV.
 • Epilepsja.
 • Cukrzyca (niewyrównana).
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi oraz przyjmowanie antykoagulantów czyli leki przeciwkrzepliwe.
 • Choroby krwi (np. hemofilia).
 • Klienci nie akceptujący zaleceń pozabiegowych
 • Stosowanie kosmetyków zawierających hormony w ostatnich 3 miesiącach.
 • Klienci niestabilni emocjonalnie czyli tacy z nierealnymi oczekiwaniami wobec zabiegu.
 • Samoopalacze 2 tygodnie przed zabiegiem.
 • Soki z beta karotenem około 5 dni przed zabiegiem.


 • PO ZABIEGU / ORAZ POMIĘDZY ZABIEGAMI NIE WOLNO:

 • Opalać się. Należy bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez 2 tygodnie po zabiegu. Pacjentom w trakcie zabiegów z użyciem LASERA E-LIGHT zalecamy bezwzględne unikanie ekspozycji na promieniowanie UV (słońce, solaria) pomiędzy zabiegami, po ostatnim zabiegu zalecamy 2 tygodniowy zakaz opalania. W przypadku okolic skóry niezakrywanych ubraniem (np. skóra twarzy, szyi, dekoltu) konieczne jest stosowanie codziennie rano kosmetyku z filtrem min. SPF 30 bez względu na porę roku. Pacjent stosuje wówczas rano kosmetyki w następującej kolejności:
 • kosmetyki do oczyszczenia (żel, płyn micelarny, tonik lub inny),
 • krem nawilżający,
 • kosmetyk promieniochronny (filtr przeciwsłoneczny),
 • kosmetyki kolorowe (makijaż).

 • Zakaz stosowania:
 • leków uczulających na słońce,
 • preparatów zawierających dziurawiec, nagietka,
 • kosmetyków i leków złuszczających- min. 2 tygodnie po zabiegu. • Termokoagulacja Angie

  Nowoczesny aparat Angie 13,56 MHz to zaawansowany system termokoagulacji - gwarancja doskonałej, nieskazitelnej skóry bez popękanych naczyń krwionośnych (teleangiektazji), rubinków, naczyniaków gwieździstych czy włókniaków. Termokoagulacja to zabieg, w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchownych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Specjalne programy obsługi aparatu pozwalają na bezpieczne, precyzyjne i profesjonalne wykonanie zabiegu, gwarantując jednocześnie natychmiastowe rezultaty.  Pielęgnacja po zabiegu:
 • ciąża i karmienie piersią
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • choroby serca (zastawki, rozrusznik)
 • nowotwory
 • zapalenie wątroby
 • AIDS
 • antykoagulanty – aspiryna
 • długotrwałe krwawienie
 • bardzo niskie lub wysokie ciśnienie
 • peelingi chemiczne
 • mikrodermabrazja
 • diuretyki
 • opryszczka
 • kortyzon
 • hemofilia
 • grudki, krosty
 • znamiona naczyniowe (plamy winne) • Laser Neodymowo-Yagowy Lyra

  Laser Lyra posiada unikalny system chłodzenia, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Zastosowana w nim optycznie przeźroczysta płytka z syntetycznego szafiru jest nieustannie chłodzona cieczą o temperaturze ok. 0C. W trakcie zabiegu laserowego likwidacji naczynek płytka pozostaje w bezpośrednim kontakcie ze skórą pacjenta, co umożliwia utrzymanie stałej temperatury ochłodzenia skóry w rejonie zabiegu. Metoda ta uzyskała miano najbezpieczniejszej protekcji tkanki w trakcie zabiegu i została opatentowana przez firmę Laserscope. Wysoka moc w trybie quasi ciągłego impulsu wynosi 30 Wat. Konkurencja nawet nie zbliża się do tego wyniku. Dzięki temu zabiegi wykonywane systemem Laserscope Lyra są o wiele szybsze i skuteczniejsze. Z tym systemem laserowym można spełnić wszelakie potrzeby pacjentów, osiągając świetne rezultaty kliniczne oraz niespotykaną łagodność
  Medyczne ultradźwięki Ulim (HIFU)

  Urządzenie ULIM wykorzystuje technologię HIFU (High Focused Ultrasound) opartą na silnie skoncentrowanych falach ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Zastosowanie aplikatorów o różnej koncentracji fali pozwala na kontrolowane koagulowanie warstw skóry, na określonych głębokościach bez naruszenia ciągłości naskórka. Najgłębiej działający aplikator stymuluje warstwę SMAS oraz tkankę podskórną. Metoda pozwala na osiągnięcie efektów zarezerwowanych dotychczas dla chirurgicznych zabiegów z wykorzystaniem skalpela w znieczuleniu ogólnym. Jej zaletą jest również to, że zabiegi mogą być wykonywane niezależnie od pogody.

  Zasada działania HIFU opiera się na wytworzeniu punktów przegrzania wywołanych przez skupioną energię fal ultradźwiękowych. Fale ultradźwiękowe są ponad sto tysięcy bardziej skoncentrowane niż w przypadku badania diagnostycznego USG. Energia cieplna jest wytwarzana w analogiczny sposób jak w przypadku promieni słonecznych przechodzących przez wypukłą soczewkę.
  Plazma Spotless Plexr

  Plexr zmienia każdy obszar skóry z problemem estetycznym. Bezboleśnie, szybko, bez stanów zapalnych i przebarwień. Bez skalpela możesz poradzić sobie z opadającą powieką, zmarszczkami, brodawkami, bliznami, rozstępami. Możesz zrobić pełny lifting twarzy, szyi,dekoltu lub dłoni. Plexr to urządzenie które wykorzystuje energię Plazmy, tworzącej się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta i w kontrolowany sposób obkurcza skórę w miejscu działania, a to z kolei pozwala na leczenie naskórka i obszarów skórnych dotkniętych problemami estetycznymi.
  IPL (Intense Pulsed Light)

  Fotoodmładzanie jest dynamicznym, nieinwazyjnym zabiegiem podczas którego w sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry, a w szczególności zmiany naczyniowe, trądzik różowaty, zaczerwienienia skóry oraz wszelkiego rodzaju plamy pigmentacyjne – przebarwienia, plamy posłoneczne i starcze.